Виготовлення дублікатів номерних знаків / Автострахування

/

АВТОСТРАХУВАННЯ У ЧЕРНІВЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ!!!

Автострахування на сьогоднішній день є обов’язковою процедурою. І тому для кожного власника транспортного засобу повстає питання, де придбати поліс автоцивілки, щоб дійсно застрахувати свою відповідальність перед третіми особами.
У нас можна придбати поліс автоцивілки від надійної страхової компанії, яка посідає провідні місця у рейтингу страхових компаній України. Це – страхова компанія«Уніка».

ПЕРЕВАГИ НАШОЇ СТРАХОВОЇ КОМПАНІЇ

Страхова Компанія "Уніка" завжди діє в інтересах своїх клієнтів, за умов дотримання всіх правил і вимог.
«Уніка» дбає не тільки про своїх клієнтів, а й про свою репутацію надійної страхової компанії.
Виїзд страхового агента: Наш страховий агент виїздить до клієнта до місця його перебування, або проживання, для укладання договору страхування
Вигідні умови: Гнучка тарифна політика СК «Уніка» дозволять Вам застрахувати Ваш автомобіль за найбільш привабливими умовами.
Безкоштовні консультації юристів Якщо у Вас виникли запитання, юристи компанії нададуть Вам повну інформацію абсолютно безкоштовно
Цілодобовий інформаційний центр: Ви можете зателефонувати в інформаційний центр за номером, вказаним на наших бланках, в любий час доби, і Вам дадуть відповідь на будь-яке запитання, яке Вас цікавить стосовно страхування.
Аварійний комісар: Якщо є необхідність, аварійний комісар виїзджає на місце ДТПТАКИМ ЧИНОМ:
Вклавши договір страхування цивільної відповідальності, саме в нас, Ви не просто придбаєте страховий поліс для працівників ДАІ, а насправді застрахуєте свою відповідальність перед третіми особами.


Besucherzahler rusian brides
счетчик посещений
www.reliablecounter.com
PC Spiele auf Rechnung