Виготовлення дублікатів номерних знаків / Автострахування

Цікава інформація
Реєстрація скутерів

Реєстрація скутерів


29 грудня 2009 року було видано закон, згідно з яким, всі мопеди та скутери, з об’ємом двигуна до 50 см. куб. повинні бути зареєстровані в органах ДАІ. Офіційна сума реєстрації мопедів і скутерів – приблизно 150 грн. Проте, для того, щоб повністю завершити всі пункти в даній процедурі, потрібно заплатити значно більше грошей. Зареєструвати свій двоколісний транспортний засіб можна в МРЕВ, по місцю проживання.

Процедура реєстрації мопеда.

В першу чергу необхідно пройти 2 експертизи:

 • Криміналістична – визначає, чи не змінювалися номер двигуна, та шассі. При проходженні даної експертизи видається Довідка про дослідження ідентифікаційних номерних позначень транспортного засобу, в якій вказуються тип транспортного засобу, колір, номер шассі і двигуна, марка і рік випуску.
  Увага! Дана довідка є дійсною лише протягом 10 днів.

 • Товарознавча – визначає дійсний об’єм двигуна транспортного засобу. І якщо це дійсно мопед, то об’єм не повинен перевищувати 49,99 см. куб. Видається довідка, яка називається Висновок спеціаліста щодо об’єму двигуна ТЗ.

  Важливо: обидва документи повинні бути завірені підписами посадових осіб, які проводили огляд транспортного засобу, а також живими печатками відповідних підрозділів.

  Також проводиться огляд мопеда інспектором, в результаті якого присвоюється VIN-номер на основі номера шассі.

  Далі, в реєстраційному відділі необхідно надати два вищевказаних документи, і свій паспорт. Складається заява про прохання зареєструвати транспортний засіб. І на основі цих документів здійснюється перевірка щодо законності придбання Вами даного ТЗ. Вам видається Висновок, який буде підставою для реєстрації ТЗ за Вами. Термін дії такого Висновку становить 10 днів.

  На даному етапі Вам видають Тимчасовий реєстраційний талон, який не має строку дії. Це документ на паперовій основі, що має функцію технічного паспорта. Але в порівнянні з пластиковим техпаспортом, він дешевший приблизно у 4 рази.

  Також видається номерний знак відповідного зразка, вартість якого (так само, як і вартість реєстраційного талону) треба буде оплатити в касі МРЕВ.

  Якщо порахувати вартість всіх процедур реєстрації мопеда, то отримуємо суму приблизно в 650 грн. Хоча в різних регіонах України вона може коливатися по-різному.


 • Besucherzahler rusian brides
  счетчик посещений
  www.reliablecounter.com
  PC Spiele auf Rechnung